Viskas Apie Gimdymą

Gimdymo veiklos stimuliavimas. Kada reikalingas skatinimas?

Gimdymo veiklos stimuliavimas. Kada reikalingas skatinimas?

Stimuliavimas dažniausiai naudojamas, kai kūdikis yra pernešiotas ir gydytojas mano, kad mamos ar vaiko sveikatai kyla pavojus.

Placenta pradeda prarasti savo funkcijas maždaug 41-ąją savaitę ir gali pakenkti mažyliui, netiekdama pakankamai deguonies ir maisto.

Į veną leidžiamas oksitocinas gali paskatinti gimdymą, jei jis neprasidėjo natūraliu būdu. Šio sintetinio hormono vartojimas turėtų pakeisti paties organizmo gaminamus hormonus, kai jis pradeda gimdyti savarankiškai.

Jei gimdymas sulėtėja arba sąrėmiai nutrūksta, gydytojas arba akušerė gali rekomenduoti įvesti hormoną oksitociną per lašelinę, kad būtų galima pagreitinti ar atnaujinti procesą. Paprastai tai sukelia intensyvius gimdos susitraukimus. Jūs galite praleisti visą gimdymą su lašeline, todėl paprašykite medicinos personalo suteikti jums kiek įmanoma daugiau judėjimo laisvės.

Paprastai kaip pirmasis gimdymo veiklos stimuliavimo metodas yra naudojamas prostaglandinų gelis. Jis dedamas į makštį, kad suminkštėtų ir išsiplėstų gimdos kaklelis. Tikriausiai jūsų paprašys vakare atvykti į ligoninę, kad užteptų šio gelio ir išsiųs namo tikintis, kad gimdymas netrukus prasidės.